Brand: BRECKNER GERMANY
Brand: BRECKNER GERMANY
Livrare Estimat livrare
luni, 18 mai - marţi, 19 mai
* Se aplică condițiile de livrare
Livram cu:
Beneficii la comandă Livrare rapidă
Poți deschide coletul la livrare
Poți returna în 30 zile
Retur gratuit Banii înapoi
Garanție 24 luni la persoană fizică
Service autorizat Suport rapid
Disponibil la EasyBox easybox SameDay
Stoc limitat 92.65 Lei Prețul conține TVA
Rate online de la:
4.68 Lei pe lună prin TBI Bank
Cantitate: (Bucăți)
Comandă telefonic Comandă pe WhatsApp Comandă pe CHAT
Cumpărate frecvent împreună
Descrierea produsului
DIMENSIUNI
Diametru exterior310 mm
Diametru interior
22 - 25 mm
Numar caneluri10
MC KORMICK
Seria B-MaxB100Max, B105Max, B80Max, B90Max, B95Max
Seria C-Max
Seria F
F100, F105, F75, F80, F90, F95
Seria F Cab/Plat
Seria F E-Line
F80 F/GE/XL E-Line, F85 F/GE E-Line, F90 F/GE/XL E-Line
Seria MB
MB65, MB75, MB85
Seria T
T100, T105, T70, T80, T85, T90, T95
Seria V
V 90, V70, V75, V80, V85
MASSEY FERGUSON
Seria 100
154, 154C, 154F, 154S, 154V, 174, 174C, 174F, 174S, 174V, 184, 184F, 184S, 194, 194C, 194F, 194S
Seria 200
Seria 300
333, 334V, 353, 353LX, 353S, 354AP, 354AQ, 354F, 354FP, 354FP(X), 354FQ, 354GE, 354GE(X), 354S, 354SP, 354SP(X), 354SQ, 354V, 354VQ, 363, 364AP, 364AQ, 364CF, 364F, 364FP, 364FQ, 364GE, 364S, 364SP, 364SQ, 364V, 364VQ, 367CF, 373, 373LX, 373S, 374AP, 374AP(X), 374AQ, 374F, 374FP, 374FP(X), 374FQ, 374GE, 374GE(X), 374H, 374S, 374SP, 374SP(X), 374SQ, 374V, 374VQ, 376C, 376CF, 376XCF, 377, 383, 383LX, 383S, 384AP, 384AP(X), 384AQ, 384F, 384FP, 384FP(X), 384FQ, 384GE, 384GE(X), 384S, 384SP, 384SP(X), 384SQ, 384V, 384VQ, 393, 393LX, 393S, 393TLX, 394AP, 394AP(X), 394AQ, 394C, 394F, 394FP, 394FP(X), 394FQ, 394GE, 394GE(X), 394H, 394S, 394SP, 394SP(X), 394SQ, 394TAQ, 396
LANDINI
Seria 60
6560V, 6860, 68CV, 7560, 7860, 7860HC, 8860, 8860HC, 9060
Seria 60 NG
Seria 60 Tier2
Seria 70
6870, 7870, 78CV, 8870, 88CV
Seria 80
6880, 6880VM, 7880, 7880VM, 8880, 8880HC, 8880VM, 9080, 9080HC, 9880, 9880HC
Seria Advantage
65F, 65FP, 65GE, 65GT, 65GTP, 65L, 65LP, 75F, 75FP, 75GE, 75GT, 75GTP, 75L, 75LP, 85F, 85FP, 85GE, 85GT, 85GTP, 85L, 85LP, L95GT
Seria Atlantis
Atlantis 100, Atlantis 70, Atlantis 75, Atlantis 80, Atlantis 85, Atlantis 90
Seria Atlas
Atlas 100, Atlas 70, Atlas 75, Atlas 80, Atlas 85, Atlas 90
Seria Blizzard
Blizzard 65, Blizzard 75, Blizzard 85, Blizzard 95
Seria Ghibli
Ghibli 100, Ghibli 80, Ghibli 90
Seria Ghibli Tier 2Ghibli 105, Ghibli 85, Ghibli 95
Seria GlobalFarm
GlobalFarm 100, GlobalFarm 105, GlobalFarm 90, GlobalFarm 95
Seria PowerFarm Meccanico Tier 2
PowerFarm 105, PowerFarm 75, PowerFarm 85, PowerFarm 95
Seria Rex Cab
Rex 100, Rex 70, Rex 80, Rex 90
Seria Rex F/GE/GT Tier2
Rex 105F, Rex 105GE, Rex 105GT, Rex 75F, Rex 75GE, Rex 75GT, Rex 85F, Rex 85GE, Rex 85GT, Rex 95F, Rex 95GE, Rex 95GT
Seria Rex FP/LP/GTP/GE
Seria Rex V
Rex 100V, Rex 70V, Rex 80V, Rex 85V, Rex 90V
Seria Trekker
C75, C85, C95
Seria Trekker F
Trekker 65F
Seria  Trekker NG
Trekker 100C, Trekker 70C, Trekker 70F, Trekker 70L, Trekker 80C, Trekker 80F, Trekker 80L, Trekker 90C, Trekker 90F, Trekker 90L
Seria Trekker NG Tier2
Trekker 105C, Trekker 105F, Trekker 105M, Trekker 75C, Trekker 75F, Trekker 75M, Trekker 85C, Trekker 85F, Trekker 85M, Trekker 95C, Trekker 95F, Trekker 95M
Seria Trekker NG Tier3
Trekker 100, Trekker 100F, Trekker 105, Trekker 70, Trekker 75, Trekker 80, Trekker 90, Trekker 95
Seria Vigneti
Vigneti 65V, Vigneti 75V
Seria Vigneti Footstep
Vigneti 65V, Vigneti 75V
Seria Vigneti Rex cab
Vigneti 70V, Vigneti 80V
Seria Vigneti Rex cab Tier2
Vigneti 85V
Seria  Vigneti Rex cab Tier2 NG
Vigneti 75V, Vigneti 85V