31 - PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
2 NUT-PN 18 Capac sfieric CS FI=20 1
5 40.24.012 Manson de blocare complet 1
6 40.24.111 Stift de blocare 8
7 40.24.013 Capac de vizitare complet 2
8 40.24.114 Garnitura de cauciuc 2
9 40.24.242 Surub 2
10 40.24.015 Satelit complet 2
image-1
cumpără
11 40.24.120 Bucsa satelitului 2
12 40.24.035 Grup conic 12/47 1
image-1
cumpără
18 40.24.020 Carterul puntii din spate complet 1
19 40.24.131 Bucsa axului pedalelor 2
image-1
cumpără
20 40.24.132 Bucsa axului franei 2
22 40.24.126 Roata dintata 45/3,5 1
25 40.24.029 Indicator de nivel 1
29 40.24.238 Surub 6
31 40.24.122 Capac posterior 1
image-1
cumpără
32 40.24.127 Tub distantier 1
33 40.24.129 Piulita de fixare 1
image-1
cumpără
36 40.24.134 Axul anterior de antrenare priza de putere 1
image-1
cumpără
37 40.24.135 Placa de asigurare 1
38 40.24.136 Placa de asigurare 1
39 40.24.137 Inel de oprire 1
41 40.24.142 Carcasa diferentialului 1
42 40.24.143 Pinion planetar stanga 1
43 40.24.144 Pinion planetar dreapta 1
44 40.24.145 Rondela de razem 2
45 40.24.146 Axul satelitilor 1
image-1
cumpără
46 40.24.147 Pana patrata 1
47 40.24.149 Carcasa rulmentilor dreapta 1
48 40.24.150 Carcasa rulmentilor stanga 1
49 40.24.151 Inel de reglaj 0,2 3
50 40.24.152 Inel de reglaj 0,5 4
51 40.24.153 Inel de reglaj 0,15 2
52 40.24.154 Placa de asigurare 6
53 40.24.155 Aparatoare de ulei stanga 1
54 40.24.156 Aparatoare de ulei dreapta 1
55 40.24.157 Furca blocaj diferential 1
56 40.24.158 Axul furcii de cuplare 1
57 40.24.159 Arcul comenzii de blocare 1
58 40.24.160 Pastila 1
59 40.24.161 Rondela pastilei 1
60 40.24.163 Pedala de comanda a blocarii diferentialului 1
61 40.24.164 Axul pedalei 1
62 40.24.165 Inel 1
63 40.24.166 Inel de reazem 1,5
image-1
cumpără
64 40.24.167 Inel de reazem 1,6 2
65 40.24.168 Suportul pedalei 1
70 40.24.174 Capacul prizei de putere 1
71 40.24.175 Garnitura 1
72 40.24.177 Garnitura 1
73 40.24.178 Garnitura 1
75 40.24.186...40.24.199 Saiba de reglaj 3,5...5,0 1
76 40.24.201...40.24.209 Saiba de reglaj 1,7...2,3 2
77 40.24.228 Garnitura 1
78 STAS 3041/3-68 Rulment cu bile 6205N (25x52x15) 1
79 STAS 3920/2-73 Rulment cu role conice 30209 (45 x 85 x 20,75) 1
80 STAS 3920/2-73 Rulment cu role conice 30211 (55 x lOOx 22,75) 1
81 562018 Rulment G. 30308 (40 x 90 x 23) 1
82 GS 32309 Rulment cu role conice (42 x 100 x 36) 1
84 STAS 5848-58 Inel de siguranta pt arbore 25 1
85 STAS 7666-66 Saiba Grower MN8 8
86 STAS 7666-66 Saiba Grower MN10 5
87 STAS 7666-66 Saiba Grower MN12 12
88 NUT-RN 138 Rondela 14/32 4
89 NUT-PN 138 Rondela 16/34 4
93 STAS 1991-73 Splint 4x20 2
94 STAS 4845-70 Surub M8x16 6
95 STAS 4845-70 Splint 4x20 4
97 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x25 2
98 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x30 3
99 NUT-PN 157 Surub M12x1,5x45 8
100 NUT-PN 157 Surub M12x1,5x55 8
102 STAS 4845-70 Surub M14x1,5x30 4
103 STAS 4272-70 Surub M16x1,5x60 2
104 STAS 4272-70 Surub M16x1,5x110 2
105 NUT-PN 120 Prezon M10x1,25x25 12
106 STAS 4071-69 Piulita M10x1,25 12
107 STAS 9895-74 Piulita M12x1,25 8
108 NUT-PN 158 Piulita M12x1,5 11
110 NUT-FN 43 Stift FI=10x15 2
111 NUT-PN 43 Stift FI=15x20 2
112 STAS 9729/2-74 Stift GA 3,5x28 1
114 NUT-PN 103 Saiba FI=22,2/27 1
116 NUT-PN 39 Inel quotOquot 65-20,3x2,4 1
121 NUT-PN 27 Garnitura GI35-55-12 2
122 NUT-PN 47 Pana disc 8x13 1
124 NUT-PN 100-1 Dop M22x1,5 cu magnet 1
126 NUT-PN 138 Rondela 12/25 8
127 STAS 5848-58 Inel de siguranta pentru arbore 15 1
134 NUT-PN 39 Inel "O" 60-109,5x3 2
135 40.24.304 Inel de reglaj 0,10 3