29 - CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 40.17.010 Roata dintata 2 1
image-1
cumpără
2 40.17.011 Roata dintata 3 1
image-1
cumpără
3 40.17.013 Butucul satelitilor 1
image-1
cumpără
4 40.17.014 Arbore principal complet 1
image-1
cumpără
5 40.17.015 Cuplaj elastic complet 1
image-1
cumpără
6 40.17.016 Manson de cuplare complet 1
image-1
cumpără
7 40.17.018 Capac lateral 2
8 40.17.019 Furca 2 si 3 complete 1
image-1
cumpără
9 40.17.024 Axul furcii ambreiajului 1
10 40.17.043 Parghie completa 1
11 40.17.044 Capacul cutiei de viteze (vezi B 177) 1
12 40.17.046 Inversor complet 1
13 40.17.103 Carterul cutiei de viteze 1
14 40.17.105 Roata dintata I si MI (16/3,5) 1
image-1
cumpără
15 40.17.106 Roata dintata 2 si 3 (31/3,5-34/3,5) 1
16 40.17.107 Roata dintata I (47/3,5) 1
image-1
cumpără
17 40.17.113 Butuc dintat 1
image-1
cumpără
18 40.17.114 Sincronizator 2
image-1
cumpără
19 40.17.115 Manson alunecator 1
image-1
cumpără
20 40.17.116 Carcasa dintata 1
image-1
cumpără
21 40.17.117 Satelit 3
image-1
cumpără
22 40.17.119 Arborele ambreiajului 1
image-1
cumpără
23 40.17.121 Manson 1
image-1
cumpără
25 40.17.124 Bucsa canelata 2
image-1
cumpără
26 40.17.125 Manson de cuplare 1
27 40.17.128 Axul furcii viteza I si MI 1
image-1
cumpără
28 40.17.129 Axul parghiei 1
image-1
cumpără
29 40.17.130 Axul parghiei 2 si 3 1
image-1
cumpără
30 40.17.132 Axul furcii 2 si 3 1
31 40.17.133 Furca I si MI 1
image-1
cumpără
32 40.17.134 Parghia furcii reductorului 1
33 40.17.135 Parghia furcii 2 si 3 1
34 40.17.136 Furca reductor 1
image-1
cumpără
35 40.17.139 Bucsa de distantare 1
36 40.17.140 Bucsa de distantare 1
37 40.17.141 Arc 4
38 40,17.142 Lamela 3
39 40.17.143 Lamela 3
40 40.17.144 Capac 1
41 40.17.145 Carcasa 1
image-1
cumpără
42 40.17.278 Piulita speciala 1
43 40.17.147 Inel de oprire 1
44 40.17.148 Inel de oprire 2
45 40.17.149 Inel deflector 1
46 40.17.150 Inel de oprire 1
47 40.17.151 Bucsa de distantare 1
48 40.17.152 Saiba de sprijin 2
49 40.17.153 Disc interior 1
image-1
cumpără
50 40.17.154 Inel de frecare 2
image-1
cumpără
51 40.17.155 Disc de asigurare 1
52 40.17.156 Saiba de frecare 6
image-1
cumpără
53 40.17.157 Disc exterior 1
image-1
cumpără
54 40.17.158 Axul satelitului 3
image-1
cumpără
55 40.17.159 Suport manson 1
image-1
cumpără
56 40.17.160 Furca ambreiaj 1
image-1
cumpără
57 40.17.161 Surub 1
58 40.17.163 Garnitura 1
59 40.17.164 Garnitura 1
60 40.17.165 Garnitura 1
61 40.17.170 Prezon 1
62 40.17.176 Manson exterior 1
63 40.17.177 Manson interior 2
64 40.17.178 Flansa 2
65 40.17.179 Tampon amortizor 16
image-1
cumpără
66 40.17.180 Disc 1
image-1
cumpără
67 40.17.182 Lama arc 2
69 40.17.052 Garnitura 1
70 40.17.282 Ghidaj 1
71 40.17.283 Capacel 1
72 40.17.284 Distantier 1
73 40.17.295 Butuc canelat 1
74 40.17.296 Manson de cuplare 1
75 40.17.297 Furca 1
76 40.17.298 Bucsa 1
77 40.17.299 Bucsa 1
78 40.17.300 Saiba 1
79 40.17.307 Inel 1
80 40.17.051 Arbore de iesire 1
81 40.17.309 Arbore intermediar 1
82 40.17.310 Arbore roata intermediara 1
83 40.17.311 Roata dintata 1
84 40.17.312 Roata dintata 1
85 40.17.313 Roata dintata 1
86 40.17.314 Carcasa intermediara 1
87 40.17.315 Axul furcii 1
88 40.17.316 Arbore secundar 1
89 40.17.317 Axul furcii reductorului 1
90 40.17.318 Prezon 3
91 40.17.319 Suport furca reductor 1
92 40.17.320 Distantier 1
93 40.24.217 Saiba 4
94 STAS 3041/3-68 Rulment 6207 (35x72x17) 1
95 STAS 6246-67 Rulment 6208 NR (40x80x18) 1
96 STAS 6246-67 Rulment 6306 NR (30 x 72 x 19) 1
97 STAS 3041 /4-68 Rulment 6307 (35x80x21) 1
98 STAS 3041/4-68 Rulment 6307 N (35 x BOx 21) 1
99 STAS 7417-66 Rulment 942/17 cu gaura de ungere 1
100 STAS 7417-66 Rulment 943/25 cu gaura de ungere 3
101 62.208 2RS Rulment (40x80x23) 1
102 590.113 Rulment (62 x 102 x 20/22,5) 1
103 NUT-PN 19 Ungator cu bila BR 1/8" 1
104 STAS 6742-70 Ace de rulment 3 x 23,8 54
105 NUT-PN 27 Garnitura 53-66-10 1
106 STAS 9729/2-74 Stift GA 5x10 1
107 STAS 9729/2-74 Stift GA 5x24 2
108 STAS 9729/2-74 Stift GA 5x30 2
109 STAS 9729/2-74 Stift GA 5x35 2
110 NUT-PN 43 Stift FI= 10x15 1
111 NUT-PN 43 Stift FI=10x22 1
112 NUT-PN 100 Dop M22x1,5 1
113 NUT-PN 101 Rondela 10,2/16 1
114 NUT-PN 103 Rondela 22,2/27 2
116 STAS 4272-70 Surub M8x30 6
117 STAS 4272-70 Surub M8x85 4
118 NUT-PN 157 Surub M12x1,5x35 4
119 NUT-PN 157 Surub M12x1,5x40 1
120 STAS 4272-70 Surub M12x1,5x45 13
121 NUT-PN 157 Surub M12x1,5x60 4
122 STAS 4845-70 Surub M6x10 1
123 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x20 4
124 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x25 2
125 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x28 2
127 STAS 4071-69 Piulita M8 7
128 NUT-PN 158 Pulita M12x1,5 3
129 NUT-PN 114 Surub M6x16 3
130 STAS 9895-74 Piulita M8 4
131 NUT-PN 120 Prezon M8x25 7
132 NUT-PN 121 Conducta de ungere L=178 1
133 STAS 797-49 Nit 4x14 2
134 STAS 1991-73 Splint FI=4x20 1
135 40.17.279 Saiba 1
136 STAS 2241-56 Saiba A 10,5 4
137 STAS 2241-56 Saiba A13 9
138 STAS 5848/2-73 Inel de siguranta pentru arbore 30 1
139 STAS 5848/2-73 Inel de siguranta pentru arbore 40 1
140 STAS 5848/3-73 Inel de siguranta pentru alezaj 52 1
141 STAS 5906-68 Bila 4 8,731 (11/32") 6
145 STAS 7666-66 Saiba Grower MN6 16
143 STAS 7666-66 Saiba Grower MN8 13
144 STAS 7666-66 Saiba Grower MN10 4
145 STAS 7666-66 Saiba Grower MN12 16
146 STAS 7666-66 Saiba Grower 18 1
147 NUT-PN 100-1 Dop M22x1,5 cu magnet 1
145 STAS 7666-66 Capac Sferic FI=10 16