7 - POMPA APA SI VENTILATOR - Catalog electronic U-650 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-650

POMPA APA SI VENTILATOR


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

Categorii catalog electronic

ADMISIE SI EVACUARE (35)
ALTERNATOR (51)
ALTERNATOR - MONTAJ (11)
AMBREIAJ - MONTAJ (37)
ARIPI SI PODELE (12)
BATERIA DE FILTRE (26)
BLOCUL CILINDRILOR (86)
CADRU SASIU (26)
CAPAC CUTIE VITEZE (17)
CAPOTAJE (52)
CHIULOASA (63)
COMANDA MOTOR (37)
COMENZI TRACTOR (36)
COMPRESOR DE AER (12)
CUPLA REMORCARE AUTOMATA (28)
CUREA TRANSMISIE - MONTAJ (38)
CUTIA DE VITEZE (102)
DEMAROR - MONTAJ (8)
DEMAROR - STARTER (81)
DIFERENTIAL (19)
DIRECTIE - COMANDA (65)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (18)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (13)
DISTRIBUITOR (42)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC SUPLIMENTAR (36)
FAR ASIMETRIC FI 130 DREAPTA (25)
FAR ASIMETRIC FI 130 STANGA (25)
FILTRU ULEI (19)
FRANARE PNEUMATICA (54)
FRANE (23)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA (4)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE (7)
INJECTOR (14)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (18)
INSTALATIA ELECTRICA (109)
INSTALATIE HIDRAULICA -MONOBLOC (7)
LAMPA FATA DR (10)
LAMPA FATA STG (10)
LAMPA SPATE DR (10)
LAMPA SPATE STG (11)
MECANISM HIDRAULIC (99)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC (10)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC1 (107)
OSIA DIN FATA CALE LARGA (48)
PARASOLAR - MONTAJ (10)
POMPA APA (7)
POMPA APA SI VENTILATOR (16)
POMPA DE ALIMENTARE (21)
POMPA DE INJECTIE (67)
POMPA HIDRAULICA (61)
POMPA INJECTIE - MONTAJ (35)
POMPA ULEI SI ACCESORII (37)
PRIZA DE PUTERE (10)
PRIZA DE PUTERE - REDUCTOR (69)
PRIZA PUTERE - COMANDA (39)
PROIECTOR FI 100 (17)
PUNTE SPATE - CAPAC (42)
RADIATOR APA ULEI - MONTAJ (28)
REDUCTOR PLANETAR - MONTAJ (12)
REDUCTOR PLANETAR 2 (88)
REGULATORUL (66)
REMORCARE FATA (7)
ROATA FATA (19)
ROATA SPATE (17)
SCAUN (8)
SERVODIRECTIE (79)
SERVODIRECTIE - MONTAJ (20)
TABLOU DE BORD (14)
TRANSMISIE FINALA (28)
VIBROCHEN, AMBREIAJ SI VOLANTA (27)

Poza si coduri

Toate elementele catalogului sunt protejate prin drepturi de autor. Orice copie este strict interzisa
image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 110.1307.000 Pompa de apa as. vezi 2402.11.0320 A11 1
image-1
cumpără
2 2402.11.1025 Fulie 1
3 103.11.010 Ventilator 1
image-1
cumpără
4 118.11.122 Garnitura pompa 1
5 118.11.123 Garnitura conducta 1
6 118.11.126 Conducta de legatura 1
7 115.11.142 Rondela de reazem 1
8 NUT-PN 6 Dop conic 3/8" 1
9 NUT-PN 138 Rondela conica 8/15 11
10 ISO 4017 Surub M8x20 2
11 STAS 5144 Surub M8x25 3
12 ISO 4017 Surub M18x22 6
13 STAS 5144 Surub M12x60 3
14 STAS 5144 Surub M12x65 1
15 SR 7666-2 Saiba N12 4
16 STAS 11147 Curea 1332 Av 13x10 1