5 - POMPA ULEI SI ACCESORII - Catalog electronic U-650 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-650

POMPA ULEI SI ACCESORII


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

Categorii catalog electronic

ADMISIE SI EVACUARE (35)
ALTERNATOR (51)
ALTERNATOR - MONTAJ (11)
AMBREIAJ - MONTAJ (37)
ARIPI SI PODELE (12)
BATERIA DE FILTRE (26)
BLOCUL CILINDRILOR (86)
CADRU SASIU (26)
CAPAC CUTIE VITEZE (17)
CAPOTAJE (52)
CHIULOASA (63)
COMANDA MOTOR (37)
COMENZI TRACTOR (36)
COMPRESOR DE AER (12)
CUPLA REMORCARE AUTOMATA (28)
CUREA TRANSMISIE - MONTAJ (38)
CUTIA DE VITEZE (102)
DEMAROR - MONTAJ (8)
DEMAROR - STARTER (81)
DIFERENTIAL (19)
DIRECTIE - COMANDA (65)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (18)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (13)
DISTRIBUITOR (42)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC SUPLIMENTAR (36)
FAR ASIMETRIC FI 130 DREAPTA (25)
FAR ASIMETRIC FI 130 STANGA (25)
FILTRU ULEI (19)
FRANARE PNEUMATICA (54)
FRANE (23)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA (4)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE (7)
INJECTOR (14)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (18)
INSTALATIA ELECTRICA (109)
INSTALATIE HIDRAULICA -MONOBLOC (7)
LAMPA FATA DR (10)
LAMPA FATA STG (10)
LAMPA SPATE DR (10)
LAMPA SPATE STG (11)
MECANISM HIDRAULIC (99)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC (10)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC1 (107)
OSIA DIN FATA CALE LARGA (48)
PARASOLAR - MONTAJ (10)
POMPA APA (7)
POMPA APA SI VENTILATOR (16)
POMPA DE ALIMENTARE (21)
POMPA DE INJECTIE (67)
POMPA HIDRAULICA (61)
POMPA INJECTIE - MONTAJ (35)
POMPA ULEI SI ACCESORII (37)
PRIZA DE PUTERE (10)
PRIZA DE PUTERE - REDUCTOR (69)
PRIZA PUTERE - COMANDA (39)
PROIECTOR FI 100 (17)
PUNTE SPATE - CAPAC (42)
RADIATOR APA ULEI - MONTAJ (28)
REDUCTOR PLANETAR - MONTAJ (12)
REDUCTOR PLANETAR 2 (88)
REGULATORUL (66)
REMORCARE FATA (7)
ROATA FATA (19)
ROATA SPATE (17)
SCAUN (8)
SERVODIRECTIE (79)
SERVODIRECTIE - MONTAJ (20)
TABLOU DE BORD (14)
TRANSMISIE FINALA (28)
VIBROCHEN, AMBREIAJ SI VOLANTA (27)

Poza si coduri

Toate elementele catalogului sunt protejate prin drepturi de autor. Orice copie este strict interzisa
image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 110.08.012 Pompa de ulei as. 1
2 118.08.011 Corpul pompei as. 1
3 118.08.102 Bucsa 1
4 118.08.161 Ax pinion 1
5 118.08.012 Capac pompa 1
6 118.08.104 Bucsa 1
7 118.08.162 Pastila 1
8 118.08.013 Ax pinion as. 1
9 118.08.105 Ax 1
10 118.08.109 Pinion conducator 1
11 118.08.156 Inel 1
12 118.08.110 Pinion condus 1
14 110.08.103 Roata antrenare 1
15 NUT-PN 101 Rondela 24,3/32 2
16 118.08.158 Dop 1
17 118.08.159 Siguranta 1
18 118.08.015 Sorb pompa ulei 1
19 110.08.010 Suport sorb 1
image-1
cumpără
20 103.08.013 Conducta refulare 1
image-1
cumpără
21 103.08.103 Bucsa distantare 1
22 103.08.123 Garnitura 1
23 NUT-PN 39 Inel O 80-19,2x3 1
24 NUT-PN 39 Inel O 60-25,2x3 1
25 STAS 1012 Pana disc 4x6,5 2
26 STAS 1599 Stift B 6x16 4
27 STAS 1993 Splint 4x50 1
28 STAS 4071 Piulita M8 1
29 STAS 4272 Surub M8x45 2
30 STAS 4272 Surub M10x65 4
31 STAS 4845 Surub M6x20 8
32 ISO 4017 Surub M8x20 2
33 ISO 4017 Surub M8x25 1
34 STAS 5848/2 Inel de siguranta 15 1
35 NUT-PN 138 Rondela conica elastica 6/12 8
36 SR 7666-2 Saiba N8 5
37 SR 7666-2 Saiba N10 4
38 118.08.037 Corp pompa as. 1