4 - ADMISIE SI EVACUARE - Catalog electronic U-650 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-650

ADMISIE SI EVACUARE


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

Categorii catalog electronic

ADMISIE SI EVACUARE (35)
ALTERNATOR (51)
ALTERNATOR - MONTAJ (11)
AMBREIAJ - MONTAJ (37)
ARIPI SI PODELE (12)
BATERIA DE FILTRE (26)
BLOCUL CILINDRILOR (86)
CADRU SASIU (26)
CAPAC CUTIE VITEZE (17)
CAPOTAJE (52)
CHIULOASA (63)
COMANDA MOTOR (37)
COMENZI TRACTOR (36)
COMPRESOR DE AER (12)
CUPLA REMORCARE AUTOMATA (28)
CUREA TRANSMISIE - MONTAJ (38)
CUTIA DE VITEZE (102)
DEMAROR - MONTAJ (8)
DEMAROR - STARTER (81)
DIFERENTIAL (19)
DIRECTIE - COMANDA (65)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (18)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (13)
DISTRIBUITOR (42)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC SUPLIMENTAR (36)
FAR ASIMETRIC FI 130 DREAPTA (25)
FAR ASIMETRIC FI 130 STANGA (25)
FILTRU ULEI (19)
FRANARE PNEUMATICA (54)
FRANE (23)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA (4)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE (7)
INJECTOR (14)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (18)
INSTALATIA ELECTRICA (109)
INSTALATIE HIDRAULICA -MONOBLOC (7)
LAMPA FATA DR (10)
LAMPA FATA STG (10)
LAMPA SPATE DR (10)
LAMPA SPATE STG (11)
MECANISM HIDRAULIC (99)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC (10)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC1 (107)
OSIA DIN FATA CALE LARGA (48)
PARASOLAR - MONTAJ (10)
POMPA APA (7)
POMPA APA SI VENTILATOR (16)
POMPA DE ALIMENTARE (21)
POMPA DE INJECTIE (67)
POMPA HIDRAULICA (61)
POMPA INJECTIE - MONTAJ (35)
POMPA ULEI SI ACCESORII (37)
PRIZA DE PUTERE (10)
PRIZA DE PUTERE - REDUCTOR (69)
PRIZA PUTERE - COMANDA (39)
PROIECTOR FI 100 (17)
PUNTE SPATE - CAPAC (42)
RADIATOR APA ULEI - MONTAJ (28)
REDUCTOR PLANETAR - MONTAJ (12)
REDUCTOR PLANETAR 2 (88)
REGULATORUL (66)
REMORCARE FATA (7)
ROATA FATA (19)
ROATA SPATE (17)
SCAUN (8)
SERVODIRECTIE (79)
SERVODIRECTIE - MONTAJ (20)
TABLOU DE BORD (14)
TRANSMISIE FINALA (28)
VIBROCHEN, AMBREIAJ SI VOLANTA (27)

Poza si coduri

Toate elementele catalogului sunt protejate prin drepturi de autor. Orice copie este strict interzisa
image-1

Repere speciale

Cod Denumire Necesar Opțiuni
DISAF51 Toba de esapament 1 image-1
cumpără
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
2 110.05.062 Colector admisie 1
3 110.05.062 Toba de esapament as. 1
4 110.05.025 Baie de ulei 1
image-1
cumpără
5 110.05.028 Filtru de aer as. 1
image-1
cumpără
6 2402.05.0103 Prefiltru as. 1
image-1
cumpără
7 2402.05.0301 Tub de aspiratie 1
8 110.05.116 Colier 2
10 2402.05.0302 Capac as. 1
11 2402.05.1002 Captator de praf 1
image-1
cumpără
12 2402.05.1003 Piulita striata 1
13 115.05.040 Element filtrant 1
image-1
cumpără
17 115.05.109 Inel de fixare 1
18 115.05.259 Inel de etansare 1
19 110.05.115 Suportul filtrului de aer 1
21 110.05.154 Colector de evacuare 1
image-1
cumpără
22 110.05.156 Garnitura 2
image-1
cumpără
23 110.05.223 Garnitura 1
24 103.05.117 Manson de cauciuc 1
image-1
cumpără
26 103.05.221 Manson de legatura 1
27 STAS 4071 Piulita M8 6
29 STAS 4272 Surub M8x40 2
32 STAS 4845 Surub M6x30 1
33 STAS 4845 Surub M8x20 14
37 SR 7666-2 Saiba N6 1
38 SR 7666-2 Saiba N8 4
40 115.11.058 Colier 72...79 2
41 STAS 4845 Surub M10x1,25x30 1
42 SR 7666-2 Saiba N10 1
43 STAS 4071 Piulita M10x1,25 1
44 110.05.155 Cot toba esapament 1
image-1
cumpără
45 110.05.157 Garnitura 1
image-1
cumpără
47 NUT-PN 120 Prezon M 8x35 4
49 2402.05.1004 Rondela 1
50 - Rondela 8/15 14
image-1
cumpără