10 - POMPA INJECTIE - MONTAJ - Catalog electronic U-650 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-650

POMPA INJECTIE - MONTAJ


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

Categorii catalog electronic

ADMISIE SI EVACUARE (35)
ALTERNATOR (51)
ALTERNATOR - MONTAJ (11)
AMBREIAJ - MONTAJ (37)
ARIPI SI PODELE (12)
BATERIA DE FILTRE (26)
BLOCUL CILINDRILOR (86)
CADRU SASIU (26)
CAPAC CUTIE VITEZE (17)
CAPOTAJE (52)
CHIULOASA (63)
COMANDA MOTOR (37)
COMENZI TRACTOR (36)
COMPRESOR DE AER (12)
CUPLA REMORCARE AUTOMATA (28)
CUREA TRANSMISIE - MONTAJ (38)
CUTIA DE VITEZE (102)
DEMAROR - MONTAJ (8)
DEMAROR - STARTER (81)
DIFERENTIAL (19)
DIRECTIE - COMANDA (65)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (18)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (13)
DISTRIBUITOR (42)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC SUPLIMENTAR (36)
FAR ASIMETRIC FI 130 DREAPTA (25)
FAR ASIMETRIC FI 130 STANGA (25)
FILTRU ULEI (19)
FRANARE PNEUMATICA (54)
FRANE (23)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA (4)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE (7)
INJECTOR (14)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (18)
INSTALATIA ELECTRICA (109)
INSTALATIE HIDRAULICA -MONOBLOC (7)
LAMPA FATA DR (10)
LAMPA FATA STG (10)
LAMPA SPATE DR (10)
LAMPA SPATE STG (11)
MECANISM HIDRAULIC (99)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC (10)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC1 (107)
OSIA DIN FATA CALE LARGA (48)
PARASOLAR - MONTAJ (10)
POMPA APA (7)
POMPA APA SI VENTILATOR (16)
POMPA DE ALIMENTARE (21)
POMPA DE INJECTIE (67)
POMPA HIDRAULICA (61)
POMPA INJECTIE - MONTAJ (35)
POMPA ULEI SI ACCESORII (37)
PRIZA DE PUTERE (10)
PRIZA DE PUTERE - REDUCTOR (69)
PRIZA PUTERE - COMANDA (39)
PROIECTOR FI 100 (17)
PUNTE SPATE - CAPAC (42)
RADIATOR APA ULEI - MONTAJ (28)
REDUCTOR PLANETAR - MONTAJ (12)
REDUCTOR PLANETAR 2 (88)
REGULATORUL (66)
REMORCARE FATA (7)
ROATA FATA (19)
ROATA SPATE (17)
SCAUN (8)
SERVODIRECTIE (79)
SERVODIRECTIE - MONTAJ (20)
TABLOU DE BORD (14)
TRANSMISIE FINALA (28)
VIBROCHEN, AMBREIAJ SI VOLANTA (27)

Poza si coduri

Toate elementele catalogului sunt protejate prin drepturi de autor. Orice copie este strict interzisa
image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 0.810.894.002 Pompa de injectie - vezi 0.800.474011 A16 1
image-1
cumpără
2 0431204013 Injector - vezi 0.832.281.000 A16 4
image-1
cumpără
3 110.16.030 - ?? Bateria de filtrare - vezi 110.16.030 A16 1
4 110.16.011 Conducta de surplus 1
image-1
cumpără
5 110.16.013 Conducta filtre motorina 1
image-1
cumpără
6 110.16.014 Racord 1
image-1
cumpără
7 110.16.017 Conducta injector 1 1
8 110.16.018 Conducta injector 2 1
9 110.16.019 Conducta injector 3 1
10 110.16.020 Conducta injector 4 1
11 110.16.021 Conducta de la pompa de alimentare la filtre 1
image-1
cumpără
12 103.16.022 Conducta de la filtre la pompa de injectie 1
13 110.16.022 Suport 1
image-1
cumpără
14 103.16.124 Placa 2
15 115.16.017 Racord 1
image-1
cumpără
16 8234.11.0001 Semimanson cu 3 locase 2
17 115.16.111 Semicolier superior 1
18 115.16.112 Semicolier inferior 1
19 118.16.110 Brida fixare pompa de injectie 1
image-1
cumpără
20 121.16.108 Semicolier inferior 1
21 121.16.109 Semicolier superior 1
22 NUT-PN 64 Cep CR M 14x1,5x26 7
23 NUT-PN 103 Rondela 8,2/14 8
24 NUT-PN 103 Rondela 12,2/15,7 2
25 NUT-PN 103 Rondela 14,2/18 14
26 NUT-PN 138 Rondela 10/20 4
27 STAS 4071 Piulita M6 1
28 STAS 4071 Piulita M10x1,25 4
29 STAS 4272 Surub M5x20 3
30 STAS 4272 Surub M8x30 2
31 STAS 4845 Surub M10x25 2
32 SR 7666-2 Saiba N5 3
33 SR 7666-2 Saiba N6 1
34 SR 7666-2 Saiba N8 2
35 SR 7666-2 Saiba N10 6