90 - INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 40.37.023 Cutie de sigurante asamblata 8-16 A/6 1
image-1
cumpără
2 40.37.036 Ochi de pisica 20 cm patrati asamblata 2
3 40.37.041 Tirant anterior pentru fixare baterie 1
4 40.37.042 Rama fixare baterie 1
5 40.37.049 Clema suport port fuzibil 1
6 40.37.054 Regleta conexiuni cu 6 elemente 1
7 40.37.055 Regleta conexiuni cu 3 elemnte 1
8 40.37.057 Cablu de legatura baterie demaror 1
image-1
cumpără
9 40.37.058 Cablu de legatura baterie masa 1
10 40.37.062 Conductor de legatura priza remorca masa 1
11 40.37.063 Conductor de la fuzibil la releu regulator 1
12 40.37.076 Conductor de la indicator nivel combustibil la masa 1
13 41.37.019 Cablu far stanga fata 1
14 43.37.012 Suport numar 1
15 43.37.027 Suport far proiector priza si lampa spate stanga 1
16 43.37.028 Suport lampa spate dreapta 1
17 43.37.029 Cablu principal fata 1
18 43.37.030 Cablu principal spate 1
19 43.37.031 Cablu spate dreapta 1
20 43.37.032 Cablu spate stanga 1
21 43.37.033 Cablu semnalizare directie fata 1
22 40.37.102 Capac de protectie 1
23 40.37.103 Rondela 1
24 40.37.107 Tirant posterior 2
25 40.37.108 Capac baterie 1
26 40.37.109 Tampon 12
27 40.37.110 Piulita 2
28 40.37.121 Placa izolanta pentru baterie 1
29 40.37.125 Garnitura 1
image-1
cumpără
30 40.37.126 Suport pentru releu incarcare baterie si releu semnalizare directie 1
31 40.37.129 Suport 1
32 40.37.133 Suport intrerupator frana 1
33 40.37.134 Placa izolanta pentru regleta cu 6 elemente 1
34 40.37.135 Placa izolanta pentru regleta cu 3 elemnte 1
35 40.37.137 Capac de protectie la borna demaror 1
36 40.37.140 Clema de fixare cablu pe motor 2
37 40.37.144 Clema de fixare cablu principal spate 4
38 40.37.145 Clema de fixare arbore flexibil 1
39 40.37.146 Inel de protectie pentru arbore flexibil 1
40 41.37.107 Aparatoare cablu principal spate 1
41 43.37.100 Suport 2
42 43.37.120 Suport ochi de pisica stanga 1
43 43.37.121 Suport ochi de pisica dreapta 1
44 31.37.245 Colier 2
46 1001.000 Ansamblu amortizor 2
47 1130.000 Alternator tip 1130 1
48 1410.000 Regulator de tensiune 1
image-1
cumpără
49 1610.000 Releu incarcare tip 1610 1
image-1
cumpără
50 2130.000 Demaror tip 2130 1
image-1
cumpără
51 3.00.5104 Port fuzibil tubulat 1
52 3.00.5110 Siguranta fuzibila auto CL 25-8A 6
53 3.00.5110 Siguranta fuzibila auto CL-25-8A 1
54 4073.976 Contact de protectie 35 A 1
55 4149.474 Maneta pentru comutator semnalizare directie 1
56 4158.641 Comutator pentru limini si pornire 6/60 varianta 2 1
57 4159.884 Comutator semnalizare directie cu dublu circuit 5A 1
58 4100.375 Comutator pentru incalzire si pornire 60 A varianta 3 1
59 4122.000 Claxon cu ton ascutit tip 4122 1
60 4241.000 Releu semnalizare directie 74 RS 12-42/63 1
image-1
cumpără
61 5140.000 Tablou de bord tip 5140 1
62 5521.000 Transmitator temperatura tip 5521 1
image-1
cumpără
63 5633.000 Conector manometric tip 5633 1
64 5723.000 Transmitator nivel combustibil tip 5723 asamblat 1
65* 8310.000 Arbore flexibil tip 8310 1
66 A 30.585 Buton contact 4BC2 1
67 P 10.128/2 Far proiector FI=100 1
68 P 20.352 Lampa semnalizare directie SD-100 2
69 P 20.852/1 Far asimetric FI=130 cu pozitie dreapta 1
70 P 20.853/1 Far asimetric FI=130 cu pozitie stanga 1
71 P20.859 Lampa numar tip LN2 1
72 P 20.932/3 Lampa spate semnalizare directie stop si pozitie dreapta 1
73 P 21.279/3 Lampa spate semnalizare diorectie stop si pozitie stanga 1
74 P 31.509 Intrerupator auto CF2 1
75 t 624.00 Priza remorca P7/7 1
76 TS-1-00-00 Termostarter tip 357/10 1
77 STAS 4272-70 Surub M10x1,25x30 1
78 STAS 4845-70 Surub M6x18 2
79 STAS 4845-70 Surub M6x30 4
80 STAS 4845-70 Surub M8x10 2
81 STAS 4845-70 Surub M8x12 6
82 STAS 4845-70 Surub M8x16 4
83 STAS 4845-70 Surub M8x20 6
84 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x16 1
85 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x20 2
86 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x25 4
87 STAS 4071-69 Piulita M3 4
88 STAS 4071-69 Piulita M4 6
89 STAS 4071-69 Piulita M5 3
90 STAS 4071-69 Piulita M6 10
91 STAS 4071-69 Piulita M8 14
92 STAS 4373-69 Piulita M10x1,25 4
93 STAS 4071-69 Piulita M10x1,25 10
94 NUT-PN 114 Surub M5x35 3
95 NUT-PN 129 Surub M3x16 4
97 NUT-PN 132 Colier FI=35 2
98 NUT-PN 139 Surub M6x12 5
99 NUT-PN 139 Surub M6x16 2
101 NUT-PN 141 Surub M6x30 2
102 NUT-PN 143 Clema 6x12 4
103 NUT-PN 143 Clema 11x22 1
104 NUT-PN 143 Clema 12x24 3
105 NUT-PN 144 Surub M6x16 4
109 NUT-PN 151 Colier 70 2
111 NL 1096-61 Saiba 6 2
112 STAS 444-60 Baterie de acumulatori 12 Eg 155 153 Ah. 12V 1
113 STAS 1991-73 Splint 2x25 2
114 STAS 3169-63 Surub M4x12 1
115 STAS 5144-64 Surub M12x1,5x25 1
116 STAS 5200-66 Saiba A 3,2 4
117 STAS 4071-69 Piulita M6 2
118 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 4 7
119 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 5 3
120 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 6 13
121 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 8 14
122 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 10 7
123 STAS 7666-66 Saiba Grower MN12 1
124 5721-021 Plutitor 1