83 - INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 P 20.858/3 Lampa spate pozitie tip LP 1 12 V 2
2 P 20.859/3 Lampa numar tip LN 2 12 V 1
3 43.37.012 Suport numar 1
4 43.37.013 Cablu principal spate 1
5 43.37.014 Cablu spate dreapta 1
6 43.37.015 Cablu spate stanga 1
7 5140.000 Tablou de bord (vezi B 37.4) 1
8 41.37.014 Cablu principal fata 1
9 1130.000 Alternator tip 1130 1
10 2130.000 Demaror 2130 4 CP - 12 V 1
image-1
cumpără
11 1410.000 Regulator tensiune 1
image-1
cumpără
12 4158.641 Comutator pentru lumina si pornire 6/60 var. 2 1
13 4180.375 Comutator pentru incalzire si pornire 60 A var. 2 1
14 6440.000 Contact protectie 35A 1
15 TS-1-1-00-00 Termostarter tip 357/10 - 12 V 1
16 5521.000 Transmitator temperatura tip 5521 1
image-1
cumpără
17 5633.000 Conector manometric tip 5633 1
18 5723.000 Transmitator nivel combustibil tip 5723 complet 1
19 1610.000 Releu incarcare baterie tip 1610 1
image-1
cumpără
20 40.37.023 Cutie cu sigurante 8-16A/6 completa 1
image-1
cumpără
21 3.00.5110 Siguranta fuzibila CL-25-8 A 6
22 3.00.5110 Siguranta fuzibila CL-25-15A 1
23 3.00.5104 Port fuzibil tubular complet 1
24 4122.000 Claxon cu ton ascutit tip 4122 1
25 A 30.585 Buton contact 4 BC 2 1
26 P 20.852/1 Far asimetric cu pozitie dreapta tip FA-1-130 (vezi B 37.7) 1
27 P 20.853/1 Far asimetric cu pozitie stanga tip FA-1-130 (vezi B 37.7) 1
28 40.37.036 Ochi de pisica 20 cm culoare rosie complet 2
29 STAS 4071-69 Piulita M 6 2
30 NL-1096-61 Saiba cu dinti interiori 6 2
31* 8310.00 Arbore flexibil tip 8310 1
32 40.37.041 Tirant anterior fixare baterie 1
33 40.37.042 Rama fixare baterie 1
34 40.37.049 Clema suport portfuzibil 1
35 7926.000 Regleta conexiuni cu 6 elemente tip 7926 1
36 7923.000 Regleta conexiuni cu 3 elemente tip 7923 1
37 41.37.019 Cablu far stanga fata 1
38 40.37.057 Cablu de legatura de la baterie la demaror 1
image-1
cumpără
39 40.37.058 Cablu de legatura de la baterie la masa 1
40 40.37.063 Conductor de la fuzibil la releul regulator 1
41 40.37.076 Conductor de la indicator nivel combustibil la masa 1
42 43.37.100 Suport far FI 130 2
43 43.37.115 Suport lampa pozitie dreapta 1
44 43.37.116 Suport lampa pozitie stanga 1
45 43.37.121 Suport ochi de pisica dreapta 1
46 43.37.120 Suport ochi de pisica stanga 1
47 43.37.109 Clema de fixare cabluri spate 3
48 40.37.102 Capac de protectie 1
49 40.37.103 Rondela 1
50 40.37.121 Placa izolanta baterie 1
51 40.37.107 Tirant posterior 2
52 40.37.108 Capac baterie 1
53 40.37.109 Tampon 12
54 40.37.110 Piulita fixare baterie 2
55 1001.000 Ansamblu amortizor 2
56 40.37.125 Garnitura pentru traductor nivel combustibil 1
image-1
cumpără
57 40.37.134 Placa izolanta reglata cu 6 elemente 1
58 40.37.135 Placa izolanta reglata cu 3 elemente 1
59 40.37.137 Capac protectie borna demaror 1
60 40.37.140 Clema fixare cablu pe corp motor 2
61 31.37.245 Colier 2
62 41.37.107 Aparatoare cablu principal spate 1
63 40.37.144 Clema pentru fixare cablu principal spate 2
64 40.37.145 Clema fixare arbore flexibil 1
65 40.37.146 Inel protectie arbore flexibil 1
66 41.37.105 Clema fixare cablu 1
67 41.37.108 Dop cauciuc 1
68 STAS 444-60 Baterie acumulatoare 12 Eg 155 153 Ah-12 V 1
69 STAS 1991-73 Splint 2 x 25 2
70 STAS 5200-66 Saiba A 3.2 4
71 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 4 6
72 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 6 11
73 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 8 8
74 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 10 5
75 STAS 4845-70 Surub M 6 x 12 6
76 STAS 4845-70 Surub M 6 x 18 2
77 STAS 4845-70 Surub M 6 x 30 4
78 STAS 4845-70 Surub M 8 x 10 2
79 STAS 4845-70 Surub M 8 x 20 6
80 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 16 1
81 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 20 2
82 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 25 4
83 STAS 4071-69 Piulita M 3 4
84 STAS 4071-69 Piulita M 4 6
85 STAS 4071-69 Piulita M 6 8
86 STAS 4071-69 Piulita M 8 8
87 STAS 4373-69 Piulita M 10 x 1.25 4
88 STAS 4071-69 Piulita M 10 x 1.25 8
89 NUT-PN 129 Surub M 3 x 16 4
90 NUT-PN 132 Colier FI 35 4
91 NUT-PN 139 Surub M 6 x 12 3
92 NUT-PN 139 Surub M 6 x 16 2
93 NUT-PN 141 Surub M 6 x 30 2
94 NUT-PN 143 Clema M 6 x 12 5
95 NUT-PN 143 Clema 12 x 24 1
96 NUT-PN 144 Surub M 6 x 16 4
97 NUT-PN 149 Colier 70 2
98 NUT-PN 151 Saiba A 3.2 4
99 NUT-PN 151 Saiba B 6.2 2
100 NUT-PN 151 Saiba B 10.2 2
101 5721.021 Plutitor 1