81 - INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 STAS 444-60 Baterie de acumulatori 12 Eg 155 153 Ah - 12 V 1
2 1130.000 Alternator tip 1130 1
3 3.00.5090 Priza cilindrica PC 2 1
4 1410.000 Regulator tensiune tip 1410 1
image-1
cumpără
5 4158641 Comutator pentru lumini si pornire 6/60 var. 2 1
6 4180375 Comutator pentru incalzire si pornire 60A var. 3 1
7 6440.000 Contact protectie 35 A 1
8 TS-1-1-00-00 Termostarter tip 357/10-12 V 1
9 5633.000 Conector manometric tip 5633 1
10 5521.000 Transmitator temperatura tip 5521 1
image-1
cumpără
11 5723.000 Transmitator nivel combustibil tip 5723 complet 1
12 5140.000 Tablou de bord tip 5140 (vezi B 37.4) 1
13 1610.000 Releu incarcare baterie tip 1610 1
image-1
cumpără
14 40.37.023 Cutie cu sigurante 8 - 16A/A completa 1
image-1
cumpără
15 3.00.5110 Siguranta fuzibila auto CL-25-8 A 6
16 3.00.5110 Siguranta fuzibila auto CL-25-15 A 1
17 3.00.5104 Port fuzibil tubular complet 1
18 4241.000 Releu semnalizare directie 74 RS 12-42/63 1
image-1
cumpără
19 4159.884 Comutator semnalizare directie cu dublu circuit 5 A 1
20 4122.000 Claxon cu ton ascutit tip 4122 1
21 A-30585 Buton contact 4BC2 1
22 P.20925/1 Far asimetric FI 130 fara pozitie dreapta tip FA 2-130.12 V (vezi B 37.5) 1
23 P.20926/1 Far asimetric FI 30 fara pozitie stanga tip FA-2-130.20 V (vezi B 37.5) 1
24 P.10128/2 Far proiector FI 100 tip FP-1-100 (vezi B 37.6) 1
25 P.20943/3 Lampa fata semnalizare directie si pozitie dreapta tip LSF-3 1
26 P.20944/3 Lampa fata semnalizare directie si pozitie stanga tip LSF-3 1
27 P.20928/3 Lampa spate semnalizare directie stop pozitie si numar stanga tip DSPN-1 1
28 P.20932/3 Lampa spate semnalizare directie stop si pozitie dreapta tip DSP-1 1
29 40.37.036 Ochi de pisica 20 cm culoarea rosie complet 2
30 STAS 4071-69 Piulita M 6 2
31 NL 1096-61 Saiba elastica cu dinti interiori 6 2
32 T 624-00 Priza pentru remorca P 7/7 1
33* 8310.000 Arbore flexibil tip 8310 1
34 2130.000 Demaror 4 CP-12 V tip 2130 1
image-1
cumpără
35 P 31509 Intrerupator stop auto CF 2 1
36 4149.474 Maneta pentru comutator semnalizare directie 1
37 40.34.041 Tirant anterior pentru fixare baterie 1
38 40.37.044 Cablu aripa dreapta fata 1
39 40.37.045 Cablu aripa dreapta priza 1
40 40.37.047 Cablu aripa stanga fata 1
41 7927.000 Regleta conexiuni cu 7 elemente tip 7927 1
42 40.37.049 Clema suport portfuzibil 1
43 40.37.050 Suport numar 1
44 40.37.042 Rama de fixare baterie 1
46 7925.000 Regleta conexiuni cu 5 elemente tip 7925 1
47 40.37.072 Cablu principal fata 1
48 7926.000 Regleta conexiuni cu 6 elemente tip 7926 1
49 7923.000 Regleta conexiuni cu 3 elemente tip 7923 1
50 40.37.056 Cablu pentru far fata stanga 1
51 40.37.057 Cablu de legatura dintre baterie-demaror 1
image-1
cumpără
52 40.37.058 Cablu de legatura de la baterie la masa 1
53 40.37.073 Cablu principal spate 1
54 40.37.046 Cablu aripa dreapta spate 1
55 40.37.048 Cablu aripa stanga spate 1
56 40.37.062 Conductor de legatura de la priza remorca la masa 1
57 40.37.063 Conductor de la fuzibil la releu-regulator 1
58 40.37.064 Tub de protectie stanga pentru cablu spate 1
59 40.37.065 Tub de protectie dreapta pentru cablu spate 1
61 1001.000 Ansamblu amortizor 2
63 40.37.076 Conductor de la indicator nivel combustibil la masa 1
64 40.37.097 Conductor de la priza cilindrica la alimentare cabina 1
65 40.37.102 Capac de protectie 1
66 40.37.103 Rondela 1
67 40.37.121 Placa izolanta pentru baterie 1
68 40.37.107 Tirant posterior 2
69 40.37.108 Capac baterie 1
70 40.37.109 Tampon 12
71 40.37.110 Piulita 2
72 40.37.125 Garnitura 1
image-1
cumpără
73 40.37.126 Suport 1
74 40.37.127 Suport far FI 130 (-01-) 2
image-1
cumpără
43.37.100 Suport far FI 130 (-04-05-) 2
75 40.37.129 Picior cu ochi-suport far FI 130 1
76 40.37.184 Suport catadioptru 2
77 40.37.148 Placa izolanta pentru regleta cu 5 elemente 1
78 40.37.132 Suport priza remorca 1
79 40.37.133 Suport intrerupator frana 1
80 40.37.134 Placa izolanta pentru regleta cu 6 elemente 1
81 40.37.135 Placa izolanta pentru regleta cu 3 elemente 1
82 40.37.137 Capac de protectie la borna demaror 1
83 40.37.138 Capac de protectie la reglete conexiuni spate 1
84 40.37.140 Clema de fixare cablu pe corp motor 2
85 31.37.245 Colier 2
86 41.37.107 Aparatoare cablu principal spate 1
87 40.37.149 Placa izolanta pentru regleta cu 7 elemente 1
88 40.37.144 Clema de fixare cablu principal spate pe cutie reductor 4
89 40.37.145 Clema pentru fixare arbore flexibil 1
90 40.37.146 Inel de protectie pentru arbore flexibil 1
91 31.37.124 Bucsa 2
92 STAS 1991-73 Splint 2 x 25 2
93 STAS 4883-69 Surub M 4 x 12 1
94 STAS 5200-66 Saiba A 3.2 8
95 STAS 5200-66 Saiba A 6.4 1
96 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 4 7
97 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 5 3
98 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 6 11
99 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 8 8
100 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 10 7
101 NUT-PN 30 Colier flexibil FI 7 x 35 4
102 STAS 4272-70 Surub M 8 x 16 4
103 STAS 4272-70 Surub M 10 x 1.25 x 30 1
104 STAS 4845-70 Surub M 6 x 18 2
105 STAS 4845-70 Surub M 6 x 30 4
106 STAS 4845-70 Surub M 8 x 10 2
107 STAS 4845-70 Surub M 8 x 14 4
108 STAS 4845-70 Surub M 8 x 20 4
109 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 16 1
110 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 20 2
111 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 25 4
112 STAS 4071-69 Piulita M 3 8
113 STAS 4071-69 Piulita M 4 6
114 STAS 4071-69 Piulita M 5 3
115 STAS 4071-69 Piulita M 6 10
116 STAS 4071-69 Piulita M 8 10
117 STAS 4373-69 Piulita M 10 x 1.25 4
118 STAS 4071-69 Piulita M 10 x 1.25 6
119 NUT-PN 114 Surub M 5 x 35 3
120 NUT-PN 129 Surub M 3 x 16 8
121 NUT-PN 129 Surub M 6 x 14 4
122 NUT-PN 132 Colier FI 25 4
123 NUT-PN 132 Colier FI 35 2
124 NUT-PN 139 Surub M 6 x 12 5
125 NUT-PN 139 Surub M 6 x 16 2
126 NUT-PN 140 Rondela 10/32 1
127 NUT-PN 141 Surub M 6 x 30 2
128 NUT-PN 143 Clema 11 x 22 2
129 NUT-PN 143 Clema 12 x 24 2
130 NUT-PN 144 Surub M 6 x 16 4
131 NUT-PN 146 Bucsa 10 x 1.5 1
132 NUT-PN 149 Colier 70 2
133 NUT-PN 151 Saiba A 3.2 8
134 NUT-PN 151 Saiba B 6.2 2
135 NUT-PN 151 Saiba B 10.2 2
136 NUT-PN 151 Saiba C 8.2 6
137 5721-021 Plutitor 1