56 - OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 50.30.012 Bara de directie longitudinala completa 1
2 50.30.016 Suportul fuzetei complet 2
3 50.30.017 Osie completa 1
4 40.30.026 Burduf de etansare 6
5A 40.30.067 Bara de directie completa 2
image-1
cumpără
5 40.30.028 Cap de bara complet 2
image-1
cumpără
6 40.30.070 Suportul osiei complet 1
7 40.30.077 Cap de bara complet 2
image-1
cumpără
8 38.30.011 Fuzeta dreapta 1
image-1
cumpără
38.30.012 Fuzeta stanga 1
image-1
cumpără
9 26.31.013 Garnitura 2
image-1
cumpără
10 50.30.103 Colierul osiei 4
11 50.30.104 Bolt de reglaj 2
12 50.30.106 Parghie dreapta 1
13 50.30.107 Parghie stanga 1
14 40.30.107 Ax de oscilatie 1
image-1
cumpără
15 40.30.108 Saiba de sprijin 2
image-1
cumpără
16 40.30.110 Surub 1
17 40.30.111 Capac 1
18 40.30.112 Bucsa 1
19 40.30.125 Bucsa 2
20 40.30.137 Colier 2
21 40.30.128 Piulita 2
22 30.40.209 Bolt 1
23 40.30.212 Bucsa 1
24 40.30.236 Teava barei de directie 2
image-1
cumpără
25 40.30.262 Parghie 1
image-1
cumpără
26 31.30.158 Bucsa axului 4
image-1
cumpără
27 31.30.160 Aparatoare 2
image-1
cumpără
28 31.30.161 Stift 2
29 31.30.162 Surub 2
30 31.30.164 Saiba de sprijin 2
image-1
cumpără
32 31.30.173 Carcasa garniturii 2
33 NUT-PN 19 Ungator cu bila drept 1/8 1
34 NUT-PN 21 Ungator cu bila 90" 1/8 3
35 NUT-PN 47 Pana disc 8x15 2
36 NUT-PN 107 Dop KM 12x1,5 1
37 STAS 4272-70 Surub M10x1,25x45 2
38 STAS 4272-70 Surub M12x1,25x55 1
39 STAS 4272-70 Surub M14x1,5x95 4
40 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x25 2
41 NUT-PN 158 Piulita M10x1,25 2
42 NUT-PN 158 Piulita M14x1,5 4
43 NUT-PN 158 Piulita M16x1,5 4
44 40.30.361 Piulita 6
45 STAS 4074-70 Piulita M16x1,5 2
46 NUT-PN 120 Prezon M16x1,5x55 4
47 STAS 1991-73 Splint 3,2x28 6
48 STAS 1991-73 Splint 4x25 2
49 STAS 1991-73 Splint 4x36 2
50 STAS 3921/2-68 Rulment axial 51210 (50x78x22) 2
51 STAS 7666-66 Saiba Grower MN13 4
52 STAS 7666-66 Saiba Grower MN12 1
53 STAS 7666-66 Saiba Grower MN14 4
54 STAS 7666-66 Saiba Grower MN16 4