24 - CUTIA DE VITEZE - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 40.17.010 Roata dintata II 1
image-1
cumpără
3 40.17.011 Roata dintata Ill 1
image-1
cumpără
4 40.17012 Roata dintata completa 1
5 40.17.175 Bucsa 1
6 40.17.013 Butucul satelitilor 1
image-1
cumpără
8 40.17.014 Arbore principal complet 1
image-1
cumpără
9 40.17.121 Manson 1
image-1
cumpără
11A 40.17.015 Cuplaj elastic complet 1
image-1
cumpără
11 40.17.176 Manson exterior 1
12 40.17.177 Manson interior 2
13 40.17.178 Flansa 2
14 40.17.179 Tampon 16
image-1
cumpără
15 40.17.180 Disc 1
image-1
cumpără
16 STAS 4272-70 Surub M 8 x 85 4
17 STAS 9895-74 Piulita M 8 4
18 40.17.016 Manson de cuplare 1
image-1
cumpără
21 40.17.018 Capac lat. 2
23 40.17.019 Furca II şi Ill complet 1
image-1
cumpără
24 NUT-PN 43 Stift FI 10 x 15 1
40.17.020 Capacul cutiei de viteze (vezi B 17.2) 1
image-1
cumpără
25 40.17.024 Axul furcii (-01-02-03-) 1
40.17.034 (-04-05-)
26 NUT-PN 121 Conducta de ungere completa L=178 1
27 NUT-PN 121/5 Piulita M 18 x 1 1
28 40.17.101 Carterul cutiei de viteze 1
image-1
cumpără
29 40.17.105 Roata dintata I si M.l. (16/3.5-14/2.65) 1
image-1
cumpără
30 40.17.106 Roata dintata lI si llI 1
31 40.17.107 Roata dintata l (47/3.5 int. 12/2.75) 1
image-1
cumpără
32 40.17.108 Roata dintata M.l. (32/3.5 int. 12/2.75) 1
33 40.17.113 Butuc 1
image-1
cumpără
34 40.17.114 Sincronizator 2
image-1
cumpără
35 40.17.115 Manson alunecator (42/2.65) 1
image-1
cumpără
36 40.17.116 Coroana dintata (52/2.25) 1
image-1
cumpără
37 40.17.117 Satelit 3
image-1
cumpără
38 40.17.118 Arbore secundar 1
image-1
cumpără
39 40.17.119 Arborele ambreiajului 1
image-1
cumpără
40 40.17.123 Axul rotii 1
41 40.17.124 Bucsa canelata 2
image-1
cumpără
42 40.17.125 Manson de cuplare 2
43 40.17.128 Axul furcii I 1
image-1
cumpără
44 40.17.129 Axul parghiei reductor 1
image-1
cumpără
45 40.17.130 Axul parghiei II si III 1
image-1
cumpără
46 40.17.131 Axul furcii reductorului 1
47 40.17.132 Axul furcii II si Ill 1
48 40.17.133 Furca l si M.l. 1
image-1
cumpără
49 40.17.134 Parghia furcii 1
50 40.17.135 Parghia furcii ll si lll 1
51 40.17.136 Furca reductorului 1
image-1
cumpără
52 40.17.138 Suportul furcii 1
53 40.17.139 Bucsa 1
54 40.17.140 Bucsa 1
55 40.17.141 Arc 3
56 40.17.142 Lamela 3
image-1
cumpără
57 40.17.143 Lameta 3
58 40.17.144 Capac 1
59 40.17.145 Carcasa 1
image-1
cumpără
60 40.17.278 Piulita M 22x1.5 1
61 40.17.147 Inel 1
62 40.17.148 Inel 1
63 40.17.149 Inel deflector 1
64 40.17.150 Inel 1
65 40.17.151 Bucsa 1
66 40.17.152 Saiba 1
67 40.17.153 Disc interior 1
image-1
cumpără
68 40.17.154 Inel 2
image-1
cumpără
69 40.17.155 Disc 1
70 40.17.156 Saiba 6
image-1
cumpără
71 40.17.157 Disc exterior 1
image-1
cumpără
72 40.17.158 Axul satelitului 3
image-1
cumpără
73 40.17.159 Suport manson 1
image-1
cumpără
74 40.17.160 Furca ambreiajului 1
image-1
cumpără
75 40.17.161 Surub 1
76 40.17.162 Placa 1
77 40.17.163 Garnitura 1
78 40.17.164 Garnitura 1
79 40.17.165 Garnitura 1
81 40.17.170 Prezon 1
82 STAS 6246-67 Rulment 6306 (30 x 72 x 19) 1
83 STAS 6246-67 Rulment 6203 (40 x 80 x 18) 1
84 STAS 3041/3-68 Rulment 6207 (35 x 72 x l7) 1
85 STAS 3041/4-68 Rulment 6307 (35 x 80 x 21) 1
86 590.113 Rulment (62 x 102 x 20/22.5) 1
87 62.208 2RS Rulment (40 x 80 x 23) 1
88 STAS 6742-70 Ace de rulment 3 x 23,8 54
89 NUT-PN 114 Surub M 6x16 3
90 STAS 4272-70 Surub M 8x30 6
91 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 20 4
92 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 25 2
93 STAS 4845-70 Surub M 10 x 1.25 x 28 2
94 NUT-PN 157 Surub M 12 x 1.5 x 22 1
95 NUT-PN 157 Surub M 12 x 1.25 x 45 13
96 NUT-PN 157 Surub M 12 x 1.5 x 60 4
97 NUT-PN 120 Prezon M 8 x 25 7
98 NUT-PN 120 Prezon M 12 x 1.5 x 40 3
99 STAS 4071-69 Piulita M8 7
100 NUT-RN 158 Piulita M 12 x 1.5 3
101 STAS 5848/2-73 Inel elastic 40 1
102 STAS 5848/3-72 Inel elastic 52 1
103 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 8 13
104 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 10 4
105 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 12 16
106 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 18 1
107 STAS 2241-56 Saiba A 10.5 4
108 STAS 2241-56 Saiba A 13 5
109 STAS 1991-73 SpIint FI 4x20 1
110 40.17.279 Saiba 1
111 STAS 9729/2-74 Stift GA 5 x 10 1
112 STAS 9729/2-74 Stift GA 5 x 24 2
113 STAS 9729/2-74 Stift GA x 3O 1
114 STAS 9729/2-74 Stift GA 5 x 35 1
115 NUT-PN 18 Capac FI 10 2
116 NUT-RN 100 Dop M 22 x 1.5 1
119 NUT-PN 27 Garnitura 53-68-10 1
120 NUT-RN 103 Rondela 22.2/27 2
121 NUT-PN 101 Rondela 10.2/16 1
122 STAS 5906-70 Bila NV 8.731 C (11/32”) 5
125 NUTPN 19 Ungator cu bila Br. 1/8 1
170 40.17.052 Garnitura 1
171 NUT-RN 100-1 Dop M 22 x 1.5 cu magnet 1