144 - CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 50.84.020 Geam lateral complet 1
2 50.84.021 Schelet geam lateral 1
3 50.84.112 Garnitura *
4 50.84.231 Garnitura etansare *
5 50.84.252 Geam lateral anterior 1
image-1
cumpără
5 50.84.252 Geam lateral anterior 1
image-1
cumpără
6 50.84.022 Geam spate complet 1
7 50.84.023 Schelet geam spate 1
8 50.84.027 Mecanism de antrenare stergator parbriz spate complet 1
9 131-61.00-110 Maner ridicator geam 1
10 50.84.272 Ax 2
11 STAS 7519-71 Surub M5x10 1
12 STAS 5200-72 Saiba A5 1
13 SP7.00 Stergator de parbriz 1
14 50.84.257 Geam spate 1
image-1
cumpără
15 STAS 4071-69 Piulita M10x1,25 1
16 50.84.259 Bucsa 1
17 STAS 8436-69 Inel de siguranta A 1-6 1
18 STAS 76666-66 Saiba Grower MN10 1
19 40.84.051 Aparatoare de cap completa 1
20 50.84.048 Suport geam spate 2
21 50.84.049 Adaos spate dreapta 1
22 50.84.050 Adaos spate stanga 1
23 50.84.070 Scheletul cabinei de rezistenta 1
24 50.84.071 Acoperis cabina asamblat 1
25 50.84.072 Acoperis sudat 1
26 38.84.422 Opritor 2
27 38.84.423 Ax 2
28 STAS 5200-72 Saiba A10 4
29 STAS 1991-73 Splint 2,5x16 4
30 50.84.346 Placa fonoabsorbanta anterioara 1
31 50.83.347 Placa fonoabsorbanta mijlocie 1
32 50.84.348 Placa fonoabsorbanta posterioara 1
33 50.84.075 Usa asamblata 1
34 50.84.076 Schelet usa 1
35 50.84.303 Placa fonoabsorbanta usa 1
36 31.84.084 Incuietoare 1
37 50.84.082 Zavor stanga asamblat 1
38 32.81.016 Cutia zavorului 1
39 50.84.233 Bucsa de distantare 2
40 50.84.183 Ax zavor 1
41 131-61.00-011 Maner 2
42 NUT-PN 114 Surub M4x14 2
43 50.84.309 Geam usa 1
image-1
cumpără
44 31.84.532 Flansa 1
45 STAS 4845-70 Surub M6x12 6
46 STAS 4845-70 Surub M6x18 2
47 STAS 7666-66 Saiba Grower MN6 20
48 STAS 5848-58 Inel de siguranta arbore 17 1
49 50.84.079 Bratul oglinzii stanga 1
50 50.84.080 Bratul oglinzii dreapta 1
51 38.84.059 Rozeta 2
52 38.84.069 Ax cap fluture 2
53 50.84.201 Ax pentru balama 6
54 50.84.205 Geam lateral posterior 2
image-1
cumpără
55 50.84.206 Geam superior fata 1
image-1
cumpără
56 50.84.207 Geam inferior fata 2
image-1
cumpără
57 50.84.234 Tub de distanta 2
58 50.84.294 Placa fonoabsorbanta aripa dreapta 1
59 50.84.295 Placa fonoabsorbanta aripa stanga 1
60 50.84.296 Placa fonoabsorbanta spate aripa dreapta 1
61 50.84.297 Placa fonoabsorbanta spate aripa stanga 1
62 50.84.300 Placa fonoabsorbanta inferioara spate 1
63 50.84.301 Placa fonoabsorbanta sus perete dreapta 1
64 50.84.302 Placa fonoabsorbanta jos perete dreapta 1
65 50.84.305 Placa fonoabsorbanta stanga perete fata 1
66 50.84.304 Placa fonoabsorbanta perete fata 1
67 50.84.306 Placa fonoabsorbanta dreapta perete fata 1
68 50.84.307 Placa fonoabsorbanta sus perete spate 1
69 50.84.299 Placa fonoabsorbanta spate stanga 1
70 50.84.298 Placa fonoabsorbanta spate dreapta 1
76 50.84.017 Panou posterior dreapta 1
77 50.84.378 Panou posterior stanga 1
79 38.84.436 Rondela 4
80 131.82.04.010 Aparatoare de soare 1
81 STAS 3954-69 Surub M5x16 16
82 STAS 7666-66 Saiba Grower MN5 16
83 STAS 7666-66 Saiba Grower MN8 2
84 STAS 4071-69 Piulita M8 2
85 STAS 4071-69 Piulita M5 16
86 STAS 4272-70 Surub M8x100 2
87 40.84.264 Clema 2
88 STAS 4071-69 Piulita M6 4
89 50.84.083 Plasma de sarma 2
90 STAS 4845-70 Surub M6x16 8