118 - MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1 image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 40.58.031 Corpul mecaniscmului asamblat 1
2 40.58.206 Bucsa dreapta 2
image-1
cumpără
3 40.58.207 Bucsa stanga 1
image-1
cumpără
4 40.58.034 Capac asamblat 1
5 40.58.218 Bucsa 2
6 40.58.094 Distribuitor asamblat 1
7A 40.58.089 Corp distribuitor asamblat 1
image-1
cumpără
7 40.58.038 Corp distribuitor asamblat 1
8 40.58.039 Supapa de presiune asamblata 1
image-1
cumpără
9 40.58.040 Supapa de descarcare asamblata 1
image-1
cumpără
10 40.58.158 Parghie 1
11 40.58.159 Surub de blocare 2
12 40.58.164 Arc 1
13 40.58.176 Dop 1
14 40.58.177 Dop 1
image-1
cumpără
15 40.58.178 Arc 1
16 40.58.179 Scaunul supapei 1
17 40.58.180 Impingator 1
18 40.58.181 Arc 1
19 40.58.182 Dop 1
20 40.58.183 Impingator 1
21 40.58.184 Maneta 1
22 40.58.041 Supapa de limitare presiune asamblata 1
image-1
cumpără
23 40.58.185 Arc 1
24 40.58.186 Capac distribuitor 1
25 40.58.187 Garnitura 1
26 40.58.042 Piston asamblat 1
image-1
cumpără
27 40.58.246 Inel de reazem 1
28 40.58.043 Ax cu brat 1
29 40.58.045 Parghie de comanda 1
30 40.58.046 Tirant 1
31 40.58.047 Suport 1
32 40.58.048 Tirant 1
33A 40.58.049 Parghii balansiere asamblate 1
40 40.58.263 Parghie balansier 1
41 40.58.264 Bucsa 2
42 40.58.050 Ax cu tija 1
43 40.58.051 Suportul sectorului 1
44 40.58.052 Sectorul manetei 1
45 40.58.053 Axul manetei 1
46 40.58.054 Maneta 1
image-1
cumpără
47 40.58.055 Rola 1
48 40.58.056 Brat stanga 1
image-1
cumpără
49 40.58.057 Brat dreapta 1
50 40.58.106 Cot 1
51 40.58.129 Bucsa de distantare 1
52 40.58.150 Axul bratelor 1
image-1
cumpără
53 40.58.151 Brat interior 1
image-1
cumpără
54 40.58.152 Ax 1
55 40.58.153 Inel de distantare 1
56 40.58.154 Cilindru 1
image-1
cumpără
57 40.58.155 Tija pistonului 1
58 40.58.156 Inel 1
59 40.58.157 Balanta 1
60 40.58.160 Surub 1
61 40.58.161 Inel de reglaj *
62 40.58.162 Garnitura 1
63 40.58.166 Arc foaie 1
image-1
cumpără
64 40.58.167 Suport de impingere 1
65 40.58.168 Axul suportului 1
66 40.58.169 Surub 1
67 40.58.170 Placuta de reglaj *
68 40.58.171 Placuta 1
69 40.58.172 Placuta 1
70 40.58.173 Surub 1
71 40.58.174 Cala de blocare 1
72 40.58.175 Garnitura 1
73 40.58.188 Inel 1
74 40.58.189 Tabla de asigurare 2
75 40.58.190 Parghie de comanda 1
image-1
cumpără
76 40.58.191 Tabla de asigurare 1
77 40.58.192 Excentric 1
78 40.58.193 Arc 1
79 40.58.194 Maneta de selectie 1
80 40.58.195 Disc de frictiune 2
81 40.58.196 Taler pentru arc 1
82 40.58.197 Arc 1
83 40.58.198 Placa 2
84 40.58.199 Sector 1
85 40.58.200 Dop 1
86 40.58.216 Capac 1
87 44.58.135 Garnitura 1
image-1
cumpără
88 NUT-PN 20 Ungator la 45 grade Br 1/8" 2
89 NUT-PN 21 Ungator la 90 grade Br 1/8" 2
90 NUT-PN 39 Inel "O" 11 11,11 x 1,78 1
91 NUT-PN 39 Inel "O" 11,91 x 2,62 1
92 NUT-PN 39 Inel "O" 15,3 x2,4 1
93 NUT-PN 39 Inel "O" 14x1,78 1
94 NUT-PN 39 Inel "O" 18,72 x 2,62 2
95 NUT-PN 39 Inel "O" 60-21, 82-3,53 1
96 NUT-PN 39 Inel "O" 60-79, 77,5-,34 1
97 NUT-PN 39 Inel "O" 80-15,88x2,62 1
98 NUT-PN 39 Inel "O" 80-17,13x2,62 1
99 NUT-PN 39 Inel "O" 80-43,82x5,34 1
100 NUT-PN 39 Inel "O" 80-50,16x5,34 1
101 NUT-PN 39 Inel "O" 80-94,62x5,34 1
102 STAS 9729/2-74 Stift GA 5x24 1
103 NUT-PN 103 Rondela 16,2/21 1
104 NUT-PN 103 Rondela 20,2/26 1
105 NUT-PN 103 Rondela 28,2/36 1
106 NUT-PN 120 Prezon M10x1,25x60 1
107 NUT-PN 120 Prezon M12x1,5x30 6
108 NUT-PN 120 Prezon M14x1,5x70 4
109 STAS 1005-59 Pana paralela 4x4x12 1
110 STAS 1991-73 Splint 2x16 9
111 STAS 1991-73 Splint 3,2x25 1
112 STAS 2241-56 Saiba A 10 1
113 STAS 4071-69 Piulita M10x1,25 2
114 NUT-PN 158 Piulita M12x1,5 8
115 STAS 4071-69 Piulita M14x1,5 4
116 STAS 4272-70 Surub M8x25 1
117 STAS 4272-70 Surub M10,1,25x55 3
118 STAS 4272-70 Surub M 10x1,25x75 1
119 NUT-PN 157 Surub M12x1,5x35 4
120 NUT-PN 157 Surub M 12x1,5x80 2
121 STAS 4373-69 Piulita M8 1
122 STAS 4845-70 Surub M8x16 5
123 STAS 4845-70 Surub M 10x1,25x16 3
124 STAS 4845-70 Surub M 10x1,25x20 22
125 STAS 4845-70 Surub M 10x1,25x40 2
126 STAS 5200-66 Saiba A 8,4 4
127 STAS 5200-66 Saiba 10,5 2
128 STAS 5756-58 Bolt 3x20 1
129 STAS 5848-58 Inel de siguranta pentru arbore 12 1
130 STAS 5906-66 Bila NV 11,113 C 1
131 STAS 5974-58 Saiba 8 jc 6 4
132 STAS 5974-58 Saiba 12 jc 6 1
133 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 8 7
134 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 10 6
135 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 12 13
136 STAS 7666-66 Saiba Grower MN 14 4
137 C 1241-13-26 Saiba 16/28-2mm *
138 NUT-PN 101 Rondela 40,3/48 1