1 - BLOCUL CILINDRILOR - Catalog electronic U-650 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-650

BLOCUL CILINDRILOR


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

Categorii catalog electronic

ADMISIE SI EVACUARE (35)
ALTERNATOR (51)
ALTERNATOR - MONTAJ (11)
AMBREIAJ - MONTAJ (37)
ARIPI SI PODELE (12)
BATERIA DE FILTRE (26)
BLOCUL CILINDRILOR (86)
CADRU SASIU (26)
CAPAC CUTIE VITEZE (17)
CAPOTAJE (52)
CHIULOASA (63)
COMANDA MOTOR (37)
COMENZI TRACTOR (36)
COMPRESOR DE AER (12)
CUPLA REMORCARE AUTOMATA (28)
CUREA TRANSMISIE - MONTAJ (38)
CUTIA DE VITEZE (102)
DEMAROR - MONTAJ (8)
DEMAROR - STARTER (81)
DIFERENTIAL (19)
DIRECTIE - COMANDA (65)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (18)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE (13)
DISTRIBUITOR (42)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC SUPLIMENTAR (36)
FAR ASIMETRIC FI 130 DREAPTA (25)
FAR ASIMETRIC FI 130 STANGA (25)
FILTRU ULEI (19)
FRANARE PNEUMATICA (54)
FRANE (23)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA (4)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE (7)
INJECTOR (14)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (18)
INSTALATIA ELECTRICA (109)
INSTALATIE HIDRAULICA -MONOBLOC (7)
LAMPA FATA DR (10)
LAMPA FATA STG (10)
LAMPA SPATE DR (10)
LAMPA SPATE STG (11)
MECANISM HIDRAULIC (99)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC (10)
MECANISM HIDRAULIC MONOBLOC1 (107)
OSIA DIN FATA CALE LARGA (48)
PARASOLAR - MONTAJ (10)
POMPA APA (7)
POMPA APA SI VENTILATOR (16)
POMPA DE ALIMENTARE (21)
POMPA DE INJECTIE (67)
POMPA HIDRAULICA (61)
POMPA INJECTIE - MONTAJ (35)
POMPA ULEI SI ACCESORII (37)
PRIZA DE PUTERE (10)
PRIZA DE PUTERE - REDUCTOR (69)
PRIZA PUTERE - COMANDA (39)
PROIECTOR FI 100 (17)
PUNTE SPATE - CAPAC (42)
RADIATOR APA ULEI - MONTAJ (28)
REDUCTOR PLANETAR - MONTAJ (12)
REDUCTOR PLANETAR 2 (88)
REGULATORUL (66)
REMORCARE FATA (7)
ROATA FATA (19)
ROATA SPATE (17)
SCAUN (8)
SERVODIRECTIE (79)
SERVODIRECTIE - MONTAJ (20)
TABLOU DE BORD (14)
TRANSMISIE FINALA (28)
VIBROCHEN, AMBREIAJ SI VOLANTA (27)

Poza si coduri

Toate elementele catalogului sunt protejate prin drepturi de autor. Orice copie este strict interzisa
image-1 image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 2402.01.0318 Blocul cilindrilor as. 1
1A 2402.01.0305 Blocul cilindrilor as. 1
2 2402.01.0306 Blocul cilindrilor as. 1
image-1
cumpără
3 103.01.011 Arbore cu came as. 1
4 103.01.127 Rondela de asigurare 2
5 110.01.215 Inel de reazem 1
6 103.01.172 Pinion 1
image-1
cumpără
7 103.01.173 Brida 1
8 103.01.175 Rondela 1
9 110.01.062 Tija impingator 8
image-1
cumpără
10 118.01.022 Pinion intermediar 1
image-1
cumpără
11 103.01.180 Bucsa 1
12 103.01.029 Supapa de reductie 1
image-1
cumpără
13 103.01.32 Indicator de ulei 1
14 103.01.041 Capac lateral as. 1
15 103.01.238 Element filtrant 1
16 103.01.239 Capac rasuflator 1
17 115.01.036 Robinet de golire 1
image-1
cumpără
18 103.01.008 Baie de ulei 1
19 103.01.090 Set cuzineti paliere 1
image-1
cumpără
21 103.01.106 Camasa cillindrilor 4
image-1
cumpără
22 103.01.129 Prezon 11
23 103.01.135 Prezon mic 4
image-1
cumpără
24 NUT-PN 39 Inel O 60-114x4,5 8
25 103.01.143 Prezon paliere 10
image-1
cumpără
26 103.01.144 Piulita 10
27 103.01.148 Stift de centrare 2
28 103.01.149 Stift de centrare 2
29 103.01.154 Placa de asigurare 4
image-1
cumpără
30 103.01.268 Garnitura 2
31 103.01.272 Prezon 2
image-1
cumpără
32 110.01.173 Dop conic crestat 2
33 110.01.194 Bucsa fata 1
image-1
cumpără
34 110.01.195 Bucsa mijlocie 1
35 110.01.196 Bucsa spate 1
36 110.01.026 Rasuflatoare 1
image-1
cumpără
39 110.01.143 Placa intermediara as. 1
40 110.01.143 Garnitura inel 1
41 110.01.175 Capac etansare 1
42 110.01.180 Inel 1
43 110.01.182 Prezon special 4
image-1
cumpără
44 110.01045 Dop magnetic 1
47 103.01.108 Garnitura capac fata 1
48 103.01.110 Garnitura placii 1
49 103.01.112 Garnitura baie ulei 1
image-1
cumpără
50 103.01.119 Garnitura capac lateral 1
51 110.01.222 Cot alimentare 1
52 103.01.121 Garnitura cotului 1
53 110.01.199 Capac control 1
image-1
cumpără
54 110.01.200 Garnitura capac control 1
55 103.01.124 Impingator 8
image-1
cumpără
56 118.01.141 Ax pinion intermediar 1
57 103.01.126 Rondela de oprire 1
58 103.01.130 Piulita 17
image-1
cumpără
59 8231.00.0001 Manseta 110130013-4 speciala 1
image-1
cumpără
61 103.01.136 Stift de punct mort 1
64 118.01.280 Inel de reazem 1
67 103.01.228 Saiba 17
image-1
cumpără
68 103.01.242 Garnitura 1
69 110.01.111 Placa intermediara 1
70 110.01.118 Ureche 2
72 110.01.145 Capacul din fata 1
image-1
cumpără
76 STAS 4272 Surub M 10x75 4
77 STAS 4272 Surub M 10x75 4
79 110.01.172 Pinion pompa 1
image-1
cumpără
90 NUT-PN 152 Capac CS Fi 36 3
91 NUT-PN 18 Capac sferic CS Fi 70 1
92 STAS 7950/1 Manseta A 65x90x12/F 1
93 NUT-PN 39 Inel O 60-26,7x1,78 O-ring 1
98 NUT-PN 39 Inel O 60-44x2x3 Oring 1
99 STAS 1012 Pana disc 6x9 1
102 NUT-PN 103 Rondela 27,2/32 1
105 STAS 5200/4 Saiba 10 1
106 STAS 4071 Piulita M5 4
107 STAS 4071 Piulita M6 2
110 ISO 8676 Surub M12x1,25x30 2
112 ISO 4017 Surub M8x16 18
113 ISO 4017 Surub M8x25 10
114 ISO 4017 Surub M10x22 23
115 ISO 4017 Surub M10x25 4
116 ISO 4017 Surub M12x25 9
119 SR 7666-2 Saiba N5 4
120 - Saiba N6 2
image-1
cumpără
121 - Saiba N8 28
image-1
cumpără
122 - Saiba N10 35
image-1
cumpără
123 - Saiba N12 9
image-1
cumpără