1 - BLOCUL CILINDRILOR - Catalog electronic U-445 | UTB-SHOP.RO

Catalog UTB U-445


Exemple: ambreiaj/pompa/arbore/filtru/injector

ALTERNATOR (41)
AMBREIAJ (32)
ARBORE CARDANIC 100A 42.55.026 (17)
ARBORE MOTOR, AMBREIAJ, VOLANTA (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.002 (26)
ARIPI SI PODELE 40.49.004 (27)
ARIPI SI PODELE 40.49.918 (24)
ARIPI SI PODELE 41.49.005 (22)
ARIPI SI PODELE 43.49.001 (19)
ARIPI SI PODELE 43.49.003 (14)
ARIPILE DIN FATA 40.49.909 (8)
BLOCUL CILINDRILOR (113)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.002 (85)
CABINA DE REZISTENTA 50.84.006 (52)
CADRU DE REZISTENTA 40.84.007 (7)
CADRU DE REZISTENTA 43.84.902 (20)
CAPAC CUTIE VITEZE (22)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.3 (133)
CAPAC CUTIE VITEZE 17.5 (29)
CAPAC CUTIE VITEZE CU INVERSOR (24)
CAPOTAJE 40.47.001; 04.47.001 (32)
CAPOTAJE 40.47.008; 04.47.002 (49)
CAPOTAJE 40.47.908 (51)
CHIULOASA (55)
CILINDRU DE COMANDA AL SERVODIRECTIEI 40.33.025 (34)
COMANDA DIRECTIEI 40.34.002 (41)
COMANDA MOTORULUI (33)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.001 42.35.001 43.35.001 (67)
COMENZILE TRACTORULUI 40.35.002 42.35.003 43.35.002 (62)
CUPLA AUTOMATA 40.54.001 (33)
CUPLA DE REMORCARE FATA CU GREUTATI SUPLIMENTARE 40.27.007 (12)
CUPLA PENTRU REMORCA MONOAXA 40.62.001 (40)
CUTIA DE VITEZE (119)
CUTIA DE VITEZE 17.3 (24)
CUTIA DE VITEZE CU INVERSOR (144)
DEMAROR (52)
DEMAROR - ALTERNATOR - MONTAJ (27)
DIFERENTIAL FATA 42.55.063 (46)
DISC ROATA SPATE 40.31.916 (3)
DISC ROATA SPATE 40.31.917 (7)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA 40.27.916 (5)
DISPOZITIV DE REMORCARE FATA CU APARATOARE 40.27.917 (6)
DISPOZITIV DE REMORCARE PT CUPLA ROCKINGER 40.27.911 (13)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.001 (19)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 40.27.006 (8)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE 41.27.001 (25)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE DIN FATA 40.27.004 (5)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE PT REMORCA MONOAX 40.27.003 (6)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 40.27.005 (12)
DISPOZITIV DE TRACTIUNE SUPLIMENTAR 43.27.001 (10)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE DREAPTA 40.58.093 (33)
DISTRIBUITOR HIDRAULIC PRIZA COMANDA PE STANGA 43.58.041 (18)
FAR ASIMETRIC FI=130-P 20.925; P20.926 (22)
FAR ASIMETRIC FI=130-P20.852; P20.853 (23)
FILTRU DE COMBUSTIBIL (9)
FILTRU DE COMBUSTIBIL AGLOMERATOR (15)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA FATA 40.76.002 (7)
GREUTATE SUPLIMENTARA ROATA SPATE 40.76.004 (6)
INJECTIE - MONTAJ (64)
INJECTOR (17)
INSTALATIA DE ADMISIE (27)
INSTALATIA DE ALIMENTARE (25)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE EVACUARE (8)
INSTALATIA DE EVACUARE (12)
INSTALATIA DE FRANARE PNEUMATICA 40.65.003 (61)
INSTALATIA DE INCALZIRE SI VENTILATIE A CABINEI 50.86.001 (47)
INSTALATIA DE UNGERE (27)
INSTALATIA ELECTRICA 40.37.002; 42.37.001 (135)
INSTALATIA ELECTRICA 50.37.001 (126)
INSTALATIA ELECTRICA A CABINEI DE REZISTENTA 50.84.008 (52)
INSTALATIA HIDRAULICA 40.58.002 (41)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.906 (139)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.907 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 40.37.908 (126)
INSTALATIE ELECTRICA 41.37.001 (110)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.001 (101)
INSTALATIE ELECTRICA 43.37.005 (117)
INSTALATIE ELECTRICA 50.37.008 (34)
MECANISM HIDRAULIC 40.58.030 (133)
MONTAJ SERVODIRECTIE 42.33.001 (46)
MONTAJUL ARCULUI PENTRU FIXAREA TIRANTULUI (2)
MONTAJUL CABINEI DE REZISTENTA (15)
MONTAJUL CADRULUI DE SIGURANTA 40.84.006 (27)
MONTAJUL CUPLEI ROCKINGER CU SUPORT 40.27.918 (26)
MONTAJUL CUTIEI DE SCULE (7)
MONTAJUL FRANEI PENTRU REMORCA (3)
MONTAJUL JALUZELEI 40.82.001 (9)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI (38)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 40.33.003 (59)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.001 (46)
MONTAJUL SERVODIRECTIEI 42.33.003 (38)
MONTAJUL STINGATORULUI PORTATIV 40.76.008 (4)
OSIA DIN FATA (70)
OSIA DIN FATA 50.30.004 (55)
OSIA DIN FATA MOTRICA 42.55.001 (12)
OSIA DIN FATA REGLABILA 50.30.002 (55)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.007 (13)
OSIA MOTOARE FATA 42.55.065 (66)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.050; 04.55.050 (63)
OSIA MOTRICA FATA 42.55.070 (56)
POMPA DE ALIMENTARE (25)
POMPA DE APA SI VENTILATORUL (47)
POMPA DE INJECTIE DPA CAV (110)
POMPA HIDRAULICA PD 10-0 (21)
POMPA HIDRAULICA PS 4-OS (26)
PRIZA DE PUTERE 40.42.002 (36)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.009 (19)
PRIZE HIDRAULICE SUPLIMENTARE 40.58.914 (5)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (102)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (110)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (111)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (91)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (121)
PUNTEA DIN SPATE SI DIFERENTIAL (119)
RADIATOR APA (27)
RADIATOR APA - MONTAJ (6)
REDUCTORUL OSIEI MOTRICE 42.53.001 (32)
RIDICATOR HIDRAULIC 40.61.001; 40.61.002 (53)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.001 (52)
RIDICATOR HIDRAULIC 41.61.902 (54)
RIDICATOR HIDRAULIC 43.61.002 (49)
ROATA DIRECTOARE 40.31.010 (11)
ROATA DIRECTOARE 40.31.908 (11)
ROATA DIRECTOARE 50.31.001 (19)
ROATA FATA 6.00-16 40.31.003 43.31.004 (20)
ROATA MOTRICA 43.31.005 (8)
ROATA MOTRICA 43.31.006 (10)
ROATA MOTRICA 43.31.007 (10)
ROATA MOTRICA FATA 12.4-28 14.9-28 (15)
ROATA MOTRICA FATA 42.31.002 (7)
ROATA MOTRICA SPATE (22)
ROATA MOTRICA SPATE 43.31.003 (12)
SCAUN SUPLIMENTAR 40.76.017 (6)
SCAUN SUPLIMENTAR 41.76.001 (4)
SCAUN SUPLIMENTAR CU CUTIE DE SCULE 41.76.002 (8)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 40.48.002 (32)
SCAUNUL CONDUCATORULUI 50.48.002 (49)
SUPAPA DE PRESIUNE 40.33.036 (13)
TABLOU DE BORD 5140.000; 5141.000 (16)
TRANSMISIA DE CUREA 40.51.001 (42)
TRANSMISIA FINALA STANGA 40.25.033 DREAPTA 40.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 42.25.003 DREAPTA 41.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA 43.25.003 DREAPTA 43.25.004 (37)
TRANSMISIA FINALA STANGA DREAPTA (36)

image-1
Poziția Cod Denumire Necesar Opțiuni
1 115.01.010 Blocul cilindrilor (poz. 1-14) 1
2 115.01.102 Camasa cilindrilor 3
5 115.01.106 Surub capac palier 8
6 115.01.108 Bucsa anterioara 1
image-1
cumpără
7 115.01.109 Bucsa centrala 1
8 115.01.111 Bucsa posterioara 1
9 NUT-PN 18 Capac FI60 1
10 NUT-RN 153 Capac FI16 5
11 NUT-RN 152 Capac FI36 2
12 NUT-PN 152 Capaca FI63 1
13 NUT-RN 102 Dop conic KM 10x1 4
14 NUT-PN 108 Dop conic KM 14x1,5 1
15 115.01.011 Carterul distributiei as 1
16 115.01.115 Dop 1
17 NUT-RN 134 Prezon M8x30 6
18 115.01.012 Capacul carterului distributiei as 1
20 NUT-PN 37 Garnitura GIB 42-65-12 1
21 NUT-RN 43 Stift FI 8X12 2
22A 115.01.015 Arbore cu came as 1
22 115.01.124 Arbore cu came 1
23 115.01.125 Roata dintata Z=80 1
image-1
cumpără
24 115.01.126 Brida 1
25 NUT-RN 47 Pana disc 5x9 1
26 115.01.016 Baia de ulei as 1
23 115.01.125 Ax roata 1
image-1
cumpără
30 115.01.018 Roata dintata completa 1
image-1
cumpără
31 115.01.134 Bucsa 1
37 115.01.020 Suport roata complet 1
38 115.01.021 Suport anterior roata dintata 1
image-1
cumpără
41 115.01.022 Suport posterior roata dintata 1
image-1
cumpără
42 115.01.023 Capacul baii de ulei 1
43 115.01.024 Indicator de nivel 1
image-1
cumpără
44 115.01.025 Filtru de aerisire 1
image-1
cumpără
45 115.01.026 Teava 1
46 115.01.061 Racord complet 1
image-1
cumpără
47 115.01.239 Racord 1
48 115.01.240 Ax 1
49 NUT-PN 123 Siguranta SI 92x0,8 1
50 115.01.122 Capac posterior 1
51* 115.01.245 Semicuzinetul palierelor RO 8
52* 115.01.166 Semiinel superior 2
53* 115.01.167 Semiinel inferior 2
54 115.01.170 Stift de centrare gaurit 1
55 115.01.172 Racord 1
56 115.01.174 Impingator 6
image-1
cumpără
57 115.01.175 Tija impingatorului 6
image-1
cumpără
58 115.01.030 Suport posterior complet 1
image-1
cumpără
59 115.01.179 Suport 1
60 115.01.180 Roata dintata Z=80/1,5 1
image-1
cumpără
61 115.01.183 Roata dintata Z=44/1,5 1
image-1
cumpără
62 115.01.182 Arbore comanda 1
image-1
cumpără
63 115.01.184 Saiba 2
64 115.01.185 Saiba 2
65 115.01.186 Saiba 2
66 115.01.191 Prezon 1
67 115.01.189 Indicator 1
68 115.01.190 Capac de vizitare 1
69 115.01.192 Inel de siguranta 2
70 115.01.194 Capac 1
71 115.01.195 Capac 2
72 115.01.198 Garnitura 1
73 115.01.199 Garnitura 1
74 115.01.200 Garnitura 1
75 115.01.201 Garnitura 1
image-1
cumpără
76 115.01.202 Semigarnitura stanga 1
77 115.01.203 Semigarnitura dreapta 1
78 115.01.204 Garnitura posterioara 1
79 115.01.205 Garnitura 1
80 115.01.206 Garnitura 1
81 115.01.207 Garnitura 1
82 115.01.208 Garnitura 2
83 115.01.209 Garnitura 2
84 115.01.210 Garnitura inelara 1
85 115.01.212 Surub anterior 3
86 115.01.213 Surub posterior 2
87 115.01.214 Surubul filtrului 1
88 115.01.062 Racord 1
89 STAS 9895-74~ Piulita M8 1
90 STAS 7666-66 Saiba Grower MN8 12
91 STAS 7666-66 Saiba Grower MN10 20
93 STAS 4845-70 Surub M6x18 8
94 STAS 4845-70 Surub M8x20 16
95 NUT-RN 126 Surub M8x20 3
96 STAS 4845-70 Surub M8x25 3
97 STAS 4272-70 Surub M8x30 6
98 STAS 4272-70 Surub M8x35 3
99 STAS 4272-70 Surub M8x50 8
100 STAS 4272-70 Surub M8x65 1
101 STAS 4272-70 Surub M8x70 6
102 STAS 4272-70 Surub M8x85 1
103 STAS 4272-70 Surub M8x115 1
104 STAS 4845-70 Surub M10x1,25x30 2
105 STAS 4272-70 Surub M10x1,25x40 14
106 STAS 4272-70 Surub M10x1,25x70 4
107 STAS 4845-70 Surub M14x1,5x35 2
108 STAS 4272-70 Surub M14x1,5x100 2
109 NUT-PN 134 Prezon M8x22 2
110 NUT-RN 120 Prezon M8x55 1
111 NUT-PN 120 Prezon M10x1,25x40 1
113 STAS 4071-69 Piulita M8 5
114 NUT-RN 138 Rondela 6/12 8
115 NUT-RN 138 Rondela 8/15 34
116 NUT-RN 138 Rondela 10/20 4
117 NUT-PN 138 Rondela 14/32 4
118 NUT-PN 101 Rondela 8,2/12 1
119 NUT-PN 103 Rondela 8,2/14 4
122 UT-RN 103 Rondela 22,2/27 1
123 NUT-PN 43 Stift FI=8x12 2
124 NUT-RN 43 Stift FI=10X15 4
125 115.01.043 Garnitura 1
image-1
cumpără
126 NUT-PN 39 mel ,,o” 60-7,3 x 2,4 1
127 NUT-RN 100-1 Dop cu magnet M22x1,5 1
128 STAS 1991-73 Splint 4x20 1