Pompa ulei motor pentru Case IH, Cummins, Komatsu J901175

Pompa ulei motor pentru Case IH, Cummins, Komatsu J901175

Cod: BK19588 Echivalență: DISSG30
Brand: BRECKNER GERMANY
Cod: BK19588 Echivalență: DISSG30
Brand: BRECKNER GERMANY
Livrare în Alege locația
miercuri, 07 decembrie - joi, 08 decembrie * *Se aplică condițiile de livrare
Cost de livrare 25 Lei
Poți deschide coletul la livrare
Poți returna în 30 zile
Garanție 24 luni la persoană fizică

Stoc limitat 224.16 Lei Prețul conține TVA
Rate online de la: 7.95 Lei pe lună

Cantitate: (Bucăți)

Comandă telefonic Comandă pe WhatsApp Comandă pe CHAT
Descrierea produsului

Cod original OE J901175
Cod original OE 84374426
Cod original OE 76194571
Cod original OE A3906203
Cod original OE 3905810
Cod original OE 3901175
Cod original OE 1487423
LIVRARE GRATUITĂ La comenzi de peste 400 Lei, oriunde în România, indiferent de greutatea produselor
RETUR EXTINS Ai posibilitate de retur în 30 zile, comandă produsele de care ai nevoie fără griji
DESCHIDERE COLET La livrare, verifici produsele împreună cu șoferul înainte de a face plata
PRODUSE DIN STOC Livrăm rapid, avem toate produsele în depozitul nostru din Arad
Review-uri despre produs ( 0 )
0

0 review-uri
Ai folosit acest produs? Exprimă-ți părerea și spune-le și altora despre experiența ta cu acest produs.
Produse asemănătoare
Coș de cumpărături
 
224.16 Lei
Start Produse Coș 0 Cont Sună
Produsul a fost adăugat în coș


Poate te-ar interesa și: